Zgrzewarka do tacek

Ręczna zgrzewarka do pojemników, tacek, traysealer CDS-01 - dania na wynos, catering Ręczna zgrzewarka do pojemników, tacek, traysealer CDS-01 - dania na wynos, catering
Producent: Inter Arma
Cena brutto: 3 872,41 zł Cena netto: 3 148,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ręczna zgrzewarka do tacek - traysealer CAS CDS-04 - bez ramki Ręczna zgrzewarka do tacek - traysealer CAS CDS-04 - bez ramki
Producent: CAS
Cena brutto: 4 549,77 zł Cena netto: 3 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zgrzewarka do pojemników AK RAMON TS-150 z matrycą grzewczą Zgrzewarka do pojemników AK RAMON TS-150 z matrycą grzewczą
Producent: AK RAMON
Cena brutto: 3 688,77 zł Cena netto: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zgrzewarka do pojemników MANUPACK 190 z matrycą grzewczą Zgrzewarka do pojemników MANUPACK 190 z matrycą grzewczą
Producent: Rescaset
Cena brutto: 3 380,30 zł Cena netto: 2 748,21 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zgrzewarka do tacek

Pakowanie na tackach ma bardzo szerokie zastosowanie, można przy ich pomocy pakować produkty różnego typu, np. wyroby mięsne, drób, kiełbasy, ryby i owoce morza, ser, warzywa oraz wiele innych. Dzięki zgrzewarce do tacek szybko i wygodnie zapakujesz dowolne danie na wynos. Wyroby nie uszkadzają się ani nie zgniatają w trakcie pakowania i zgrzewania.

Zalety pakowania produktów w pojemniki do zgrzewania.

Produkty spożywcze, które są umieszczone w pojemnikach do zgrzewania, nadają się dłużej do spożycia. Przechowywanie produktów spożywczych w pojemnikach do zgrzewania zapewnia dłuższe utrzymanie świeżości oraz ciepła. Dzięki solidnemu wykonaniu pojemników do zgrzewania, mamy możliwość skonsumowania danego posiłku bez obaw czy np. zupa wyleje się, tłuste oraz inne posiłki przesiąkną — to wszystko sprawia, że mamy możliwość jedzenia komfortowo. Opakowania do zgrzewu są estetycznie wykonane. W ofercie naszego sklepu znajdują się również opakowania trójdzielne, dwukomorowe, co sprawia, że mamy możliwość umieszczenia do pojemnika do zgrzewu różnego rodzaju produktów spożywczych bez obaw o pomieszanie ich.

Zgrzewarka do pojemników

Zgrzewarka do tacek zapewni Ci szybkie i wygodne zapakowanie dowolnego dania na wynos. Produkty umieszczone w pojemniku nie mieszają się, nie wylewają podczas pakowania i transportu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl