Nóż kuty szefa kuchni 20 cm | Giesser Messer 8270 20
Opis
Noże renomowanej firmy Giesser Messer są wykonane z doskonałej jakości stali, o specjalnie dobranym składzie, zapewniającym optymalną sztywność, wysoką trwałość oraz odporność na korozję.
Nowoczesna technologia produkcji, poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwoliła stworzyć noże cenione przez kucharzy na całym świecie. Chromomolibdenowe ostrza, poddane próżniowemu utwardzaniu zapewniają znakomite parametry: odpowiednią twardość, precyzyjne i pewne cięcie oraz niezbędną wytrzymałość. Wszystkie rękojeści w nożach Gisser Messer zostały zaprojektowane z uwzględnieniem zasad ergonomii, z myślą o komforcie i precyzji pracy. Dzięki doskonałemu wyważeniu, krojenie nożami Giesser Messer jest bezpieczne i łatwe, dodatkowo specjalny sposób polerowania zapewnia wieloletnią ochronę przed korozją.
Zgodnie z wymogami HACCP w naszej ofercie można znaleźć noże w najczęściej używanych kolorach.
Długość: 20 cm
Kolor rękojeści: ●
Podstawowe wskazówki dotyczące pielęgnacji noży;
- Oczyść nóż po użyciu i przechowuj w suchym miejscu
- Staraj się przemyć ostrze wodą, gdy nóż miał kontakt z bardzo kwaśnym produktem, np. kwasem octowym, gorczycą
- Płucz noże ręcznie, jeśli to możliwe, ograniczaj kontakt z agresywnymi detergentami lub wodą chlorowaną
- Jeśli myjesz noże w zmywarce, upewnij się czy ostrza nie stykają się ze sobą lub z innym sprzętem kuchennym, sprawdź również, czy stosowana chemia nie będzie miała negatywnego wpływu na stal twoich noży
- Używaj noża tylko na deskach drewnianych lub polietylenowych, nigdy na talerzach, blatach kamiennych lub powierzchniach metalowych
- Pilnuj, aby nóż nigdy nie upadł, nawet z niewielkiej wysokości
- Ostrz noże tylko na odpowiednim sprzęcie
Produkty powiązane
DICK 9009200 ostrzałka Rapid Steel Action z podstawką
Diamentowa Ręczna Ostrzałka do noży Victor Ceramic Sharpener
Elektryczno-manualna ostrzałka do noży | CHEF'S CHOICE, Hybrid Diamond Hone 270 CC-270
Manualna ostrzałka do noży | CHEF'S CHOICE Diamond Hone 4623
Manualna ostrzałka do noży | CHEF'S CHOICE Pronto Diamond Hone 464 CC-464

Ostrzałka Diamond 464







































































































