Folia moletowana w rękawie do pakowarek listwowych jako alternatywa dla worków moletowanych pozwala na dopasowanie opakowania do pakowanych produktów. Znakomicie sprawdza się w przypadku podłużnych przedmiotów i nieregularnych rozmiarów (np. ryby, dziczyzna) - wykonany worek może mieć nawet ponad 100cm długości. Folia do pakowania próżniowego, która znajduje się w naszej ofercie jest bardzo bardzo dobrej jakości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Folia do pakowania próżniowego



W sklepie online Polgastro.pl znajduje się folia do próżniowego pakowania moletowana (tłoczona) w rolce, wytłaczana jednostronnie. Umożliwia swobodne i precyzyjne dopasowanie rozmiarów opakowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu wpływa na bardziej efektywne wykorzystanie materiału, wydajniejszą pracę i lepszą prezentację pakowanego produktu. Optymalna grubość pozwala na szczelny i wytrzymały zgrzew. Folia do pakowania próżniowego posiada atest spożywczy, jest dopuszczona do kontaktu z produktem spożywczym – spełnia wymogi PZH. Jest Idealna do pakowania produktów wędliniarskich,mlecznych, kwaszonych, wędzonych, mięsnych i garmażeryjnych, oraz artykułów sypkich. Możliwość pakowania w próżni lub atmosferze gazowej.

 

Zalety folii do pakowania próżniowego

Posiłek, który jest umieszczony w folii przeznaczonej do pakowania próżniowego wydłuża okres przechowywania żywności. Oczywiście maksymalny efekt posiłku zapakowanego w folię próżniowa osiągniemy kiedy umieścimy ją w lodówce lub zamrażarce. Bardzo dużą zaletą pakowania próżniowego jest zapobieganie niepotrzebnemu wyrzucaniu jedzenia i maksymalnie ograniczanie jego marnowania. Coraz częściej słyszy się o świadomych wyborach konsumentów - narodził się trend tzw less/zero waste(marnotrawstwo).W takiej sytuacji - pakowanie hermetyczne jest jak najbardziej na plus odbierane przez społeczeństwo, co powoduje, że Twoja firma może zyskać na wartości w oczach konsumentów. Dodatkowo, sposób ten jest bardzo higieniczny. Z żywności nie wyciekają wówczas żadne płyny i nie wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Produkty zapakowane w folie próżniowa są bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które zajmują się sprzedażą żywności. Przyczynia się to do zmniejszenia kosztów produkcji i przechowywania towaru. Dania, które są przygotowywane na bazie żywności pakowanej próżniowo folii smakują podobnie jak te, które zostały ugotowane ze świeżych składników. Warto również dodać, że produkty przechowywane w warunkach beztlenowych zachowują wartości odżywcze od wilgotność. Folie do pakowanie próżniowego zamykane hermetycznie znakomicie sprawdzą się również podczas marynowania potraw.

 

Polgastro.pl to kompleksowe wyposażenie gastronomii, znajdziesz u nas każdy rodzaj asortymentu.

Zapraszamy do zapoznania się z blogiem https://polgastro.pl/pl/n/21 w którym poszerzysz swoją wiedzę na temat pakowanie próżniowego oraz folli do pakowania prózniowego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl