Folie do zgrzewu pojemników PET/PE z funkcją antyfog oraz peel

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Folia do zgrzewania

Gotowe dania cateringowe oraz wybrane produkty garmażeryjne i spożywcze wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przy transporcie. W przypadku pakowania na tackach ze zgrzewanym wieczkiem, najlepszym zastosowaniem będzie - folia barierowa.  Najważniejsze właściwości folii wieczkowej to: bardzo dobra zgrzewalność (umożliwia uzyskanie wytrzymałego zgrzewu nawet w przypadku zabrudzenia powierzchni styku z tacką), barierowość na tlen, parę wodną oraz aromaty, wysoka przezroczystość przy folii bezbarwnej (pomaga w lepszej prezentacji zawartości opakowania).

Folie do zgrzewu idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, które w swoje ofercie posiadają catering. Wielowarstwowe folie do zgrzewania umożliwiają łatwe i szybkie pakowanie posiłków na wynos. Folie stosowane są do pakowania dań gotowych, sałat, świeżego i mrożonego mięsa, ryb, gotowych zup, produktów mleczarskich oraz różnego rodzaju makaronów i substancji oleistych.

Odkryj funkcje, które znajdziesz w naszej folii barierowej

- EASY Peel to warstwa, która ułatwia odrywanie folii
- AntyFog warstwa chroniąca przed zaparowaniem

 

Jak przechowywać folie do tacek?

Folia do zgrzewania pojemników powinna być przechowywana w temperaturze 15-25°C w przypadku niższej temperatury, przed zastosowaniem, zaleca się sezonowanie w temp. powyżej 20°C przez min 24h.

Folia barierowa, która znajduje się w naszej ofercie jest poddana kontroli jakości. Zastosowanie atestowanych opakowań gwarantuje wymagany poziom bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia Konsumentów oraz zgodności z przepisami.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl